אודות מודלים קרנות נאמנות

 
 

יעקב שיינין, מנכ"ל מודלים קרנות נאמנות,

מנכ"ל מודלים כלכליים ויו"ר מועצת המנהלים של מודלים שוקי הון

מייסדה ומנהלה המדעי של חברת הייעוץ הכלכלי מודלים כלכליים משנת 1986. לשעבר סגן יו"ר הועדה המייעצת לבנק ישראל. מרצה לכלכלה באוניברסיטת תל אביב ובמרכז הבינתחומי הרצליה. עמד בראש הוועדה להכנת תוכנית לאומית רב-שנתית לבטיחות בדרכים. שימש כיו"ר הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים (2012- 2015). בעל תואר Ph.D. בכלכלה מאוניברסיטת פנסילבניה בתאוריה כלכלית ואקונומטריקה.

לד"ר יעקב שיינין ניסיון וידע רב בעריכת תחזיות מאקרו כלכליות על ישראל, ארה"ב והעולם, אשר נרכשו, בן היתר, בשנים בהן היה תלמידו ועוזרו, בארה"ב, של פרופ' לורנס קליין (ז"ל), זוכה פרס נובל בכלכלה (תחזיות מאקרו כלכליות). שימש כמנהל מחלקת מחקר ופיתוח למודל מאקרו כלכלי של כלכלת ארה"ב, בחברת הייעוץ האמריקאית היוקרתית  Global Insight(לשעבר (Wharton Econometric Forecasting. ליעקב שיינין ניסיון עשיר ומגוון גם בהערכות שווי וניתוחים אנליסטים לחברות גדולות בישראל ובארה"ב. התמחות מיוחדת בתחומי הנפט, החשמל, התעופה, הרכב והמחשוב. בעל ניסיון רב ומגוון בעבודות יישומיות וניהולם של פרויקטים כלכליים מורכבים עבור מוסדות פיננסיים ואחרים בארץ ובארה"ב.

בהקשר של שוק ההון, ליעקב שיינין ניסיון וידע רב שנצבר במהלך ה- 25 השנים האחרונות. בתחילת שנות התשעים היה יעקב שיינין יו"ר וועדת ההשקעות של קופות הגמל וקרנות ההשתלמות של הבנק הבינלאומי הראשון, ולאחר מכן יו"ר הדירקטוריון של מודלים שוקי הון ומודלים קרנות נאמנות ומשמש שם גם כאנליסט הראשי וכלכלן המאקרו.

לפירוט מלא של קורות החיים והניסיון המקצועי


רחל שיינין, יו"ר ועדת ההשקעות של מודלים קרנות נאמנות

מנכ"ל מודלים שוקי הון ומשנה למנכ"ל מודלים כלכליים

ד"ר בכלכלה מאוניברסיטת תל אביב. מומחית בכלכלת ישראל, בניתוח כלכלי של שוק ההון, בניתוח תשואות וסיכונים של איגרות החוב, בבדיקות כדאיות ובבניית אסטרטגיות השקעה. מרצה ב'מכללה למינהל'. חברה במועצת הנאמנים של 'המכרז לפיתוח ע"ש פנחס ספיר' ליד אוניברסיטת 'תל אביב'. חברה בוועדה לבדיקת מינויים בחברות ממשלתיות ובתאגידים ציבוריים. בעלת הפורום הכלכלי- נשי 'חושבת כלכלה'  http://econmind.co.il

חלחלחלח

יחיחיחי

רו"ח טניה טמפל, סמנכ"לית תפעול ורגולציה

בעלת תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מאוניברסיטת תל אביב. בעלת ניסיון של כ- 8 שנים בשוק ההון, בתחום קרנות הנאמנות, בין היתר כראש צוות פיקוח אצל הנאמנים המובילים בתחום קרנות הנאמנות.


 tania

גיא בנטורה, מנהל השקעות

בעל רישיון לניהול תיקי השקעות משנת 2014. בעל תואר ראשון בכלכלה, עם וותק של כ- 7 שנים בשוק ההון בתחום קרנות הנאמנות.

 גיא בנטורה, מנהל השקעות

רון אורנשטיין, מנהל השקעות

בעל תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בשווק, המרכז האקדמי רופין. לשעבר רפרנט אישי ללקוחות בנק דיסקונט במגוון תחומי הבנקאות.

 ron
שגיב SEO